Fabryka Gardenhouse24 kończy w tym roku 75 lat!

Nasze domy ogrodowe dotarły do ponad 17 krajów. Zapewniają więcej przestrzeni i radości na całym świecie! Mieliśmy zaszczyt poprawić życie ludzi w Anglii, Irlandii, USA, Australii, Włoszech, Holandii, Szwecji, Finlandii, Litwie, Łotwie, Estonii i wielu innych. Sprzedaliśmy ponad 200 000 obiektów!

75 lat to wystarczająco dużo czasu, aby nauczyć się, że ludzie cenią jakość, łatwość i dobry design. I właśnie w tym jesteśmy dobrzy! Nasze produkty pochodzą od jednego z największych i najbardziej doświadczonych producentów domów drewnianych w Europie Północnej – Estonii. Małego kraju, który w 50% pokryty jest lasem. Nasze domki ogrodowe wykonane są ze skandynawskiego, wolno rosnącego świerku. Wybraliśmy to drewno ze względu na jego trwałość i zrównoważony rozwój. Sprawdzi się niezależnie od tego, po której stronie globu się znajdujesz.

Aby zapewnić ciągłość dostaw, mamy zabezpieczenie. Posiadamy w Estonii 2 zakłady produkcyjne o 75-letnim doświadczeniu w produkcji budynków drewnianych. Nasze dwie fabryki mają łączną powierzchnię produkcyjną ponad 15 000m2.

Nasze obiekty trafiają
prosto z naszej fabryki do Twojego ogrodu.

Oznacza to, że mamy pełną kontrolę nad jakością, nie ma między nami pośrednika.
A dzięki własnej produkcji możemy zaoferować najlepszą cenę za najwyższą jakość.

Jesteśmy miłośnikami doświadczeń i doceniamy różnorodność – dlatego staraliśmy się stworzyć idealny domek ogrodowy na każdą potrzebę. Nasze produkty obejmują zarówno proste pawilony i wiaty, jak i wielopiętrowe domy z bali, aby zaspokoić każdą potrzebę, na którą odpowiedzieć może drewniany budynek. Oferujemy ponad 470 różnych modeli domków ogrodowych – każdy znajdzie coś dla siebie.

This is a significant milestone for us and
we would like to celebrate our success with you.

Potrzebujesz drewnianego, ale trwałego budynku? Jesteśmy najlepszym wyborem!
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje i zapoznaj się z naszą stroną internetową, aby znaleźć swojego ulubieńca.

Skontaktuj się z nami