Gwarancja antykorozyjna

5 lat gwarancji

W Gardenhouse24 największą wagę przykładamy do tego, by dostarczać najwyższej jakości produkty o długotrwałej wytrzymałości. Dlatego też oferujemy gwarancję przeciw korozji biologicznej aż do 5 lat – dając Ci w ten sposób trochę więcej świętego spokoju! Możesz być pewien, że Twoja altana ogrodowa będzie w świetnym stanie przez wiele sezonów i będzie wyglądać jak nowa nawet po upływie lat. Pamiętaj, aby zapoznać się z opisem wszystkich naszych materiałów, by poznać szczegóły dotyczące ich przewidywanej trwałości i zakres gwarancji.

Nie martw się o swój nowy drewniany obiekt – przygotowujemy go z najwyższą starannością. Nasz pozyskiwany w zrównoważony sposób świerk nordycki i sosna spełniają najwyższe standardy jakości. Nasi partnerzy posiadają certyfikat Forest Stewardship Council (FSC). Na każdym kolejnym etapie dbamy o najwyższą jakość – od minimalnej ilości błędów po wydajne procesy produkcyjne.

Na naszych produktach można polegać – przy odpowiedniej pielęgnacji i utrzymaniu będą służyć przez lata!

Warunki gwarancji

Uzyskaj ochronę, na którą zasługujesz, dzięki naszej gwarancji antykorozyjnej na Twoją szopę ogrodową! Należy pamiętać, że ta gwarancja nie obejmuje żadnych:

  • Uszkodzeń powstałych podczas transportu lub montażu
  • Uszkodzeń powstałych w wyniku niekompletnej lub niewłaściwej obróbki elementów drewnianych
  • Uszkodzeń spowodowanych nieprzestrzeganiem instrukcji.

Utrzymuj swoje produkty w jak najlepszym stanie za pomocą regularnej konserwacji! Postępuj zgodnie z dostarczonymi instrukcjami i pokryj elementy drewniane farbą lub olejem, aby uzyskać długotrwałą gwarancję. Na pewno nie będziesz się nudził, dbając o swoje ulubione przedmioty.

Potrzebujesz pomocy? Pozwól nam zająć się tym, co sprawia Ci kłopot. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc. Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami