Gardenhouse24 – 75 lat doświadczenia w sprzedaży produktów drewnianych, takich jak altanki ogrodowe, sauny, wiaty, garaże i obiekty biurowe.

Gardenhouse24® oferuje wykonane z naturalnego drewna obiekty ogrodowe, sauny i kabiny z bali. Cechuje jeo wysokiej jakości drewno, eleganckie wzory i prosty montaż. Dzięki innowacyjnej technologii nasze produkty występują w postaci zestawu. Nasze doskonałej jakości altanki wyglądają świetnie i dostępne są w najlepszej cenie na rynku. Gardenhouse24 dostarcza klientom produkty drewniane o skandynawskiej jakości, które wzbogacają każdy ogród i działkę.

Doświadczenie ma znaczenie

Gardenhouse24 oferuje pełen zakres domów z drewna – od wiat, domków ogrodowych i domów z bali po domy prefabrykowane i sauny. Nie znajdziesz nikogo z większą pasją i różnorodnym doświadczeniem w tworzeniu obiektów drewnianych, co potwierdzają nasze wyniki. Od sprzedaży do obsługi posprzedażowej – Gardenhouse 24 zapewnia kompleksowy pakiet usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Klienci o nas

Taylors Commercial NW Ltd. zamówił 4-pokojowy pawilon o powierzchni 32 m2 do ustawienia w pobliżu basenu ogrodowego. Miało się tam znaleźć pomieszczenie na rośliny, przebieralnia, sauna i łaźnia parowa. Gardenhouse24 wykonał to zadanie w sposób profesjonalny i bardzo sprawny od początku do końca i nie zawahalibyśmy się skorzystać z usług tej firmy ponownie. Klient jest bardzo zadowolony z końcowego efektu.

Alan, TAYLORS COMMERCIAL NW Ltd
Dyrektor

Dlaczego powinieneś powierzyć nam dostarczenie idealnego produktu dla Ciebie?

Naszym standardem jest doskonałość, zarówno w produkcji, jak i obsłudze klienta. Zapewniamy kompleksową usługę, od sprzedaży po dostawę i montaż. Dzięki starannie dobranym opcjom dodatkowym (oraz licznym zaletom wyposażenia standardowego), zawsze znajdziesz u nas produkty o odpowiedniej stylistyce i funkcjonalności.

Po to właśnie stale ulepszamy i poszerzamy naszą ofertę obiektów drewnianych. Oferujemy szybką dostawę, na życzenie dostępna jest też dostawa specjalistyczna.

Na dostarczenie zamówionych produktów potrzebujemy od 2 do 4 tygodni w przypadku artykułów znajdujących się w magazynie i 7-8 tygodni w przypadku produktów wykonywanych na zamówienie.

  • Szeroka gama produktów – Chcemy mieć pewność, że zawsze mamy różnorodne propozycje obiektów z drewna dla klientów prywatnych i biznesowych.
  • Dostawa i montaż – Oferujemy szybką dostawę i wykwalifikowany zespół montażystów, którzy potrafią przekształcić płaską paczkę drobnych części w wysokiej jakości altankę.
  • Bogate doświadczenie – Posiadamy ponad 70 lat doświadczenia w produkcji domów drewnianych.
  • Standard doskonałości

We wszystkim co robimy dążymy do perfekcji. Dlatego też wiele drzwi, okien, schodów, tarasów i balustrad produkujemy we własnym zakresie. Współpracujemy również z najlepszymi producentami w branży, aby zapewnić unikalne projekty drzwi tarasowych i z wiodącym producentem grzejników do sauny, aby zagwarantować użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenia. Możemy spać spokojnie, ponieważ nasze produkty są trwałe przez dziesiątki lat. Jest to częściowo zasługa innowacyjnych projektów i wysokiej jakości dostawców z certyfikatem FSC. Sekretnym składnikiem jest jednak wolno rosnące drewno skandynawskie, trwałe i doskonałe do budowy każdego produktu drewnianego, od domków do zabawy po wielopiętrowe domy z bali. Potrzebujesz drewnianego obiektu, który będzie trwały? Jesteśmy najlepszym wyborem!

Odkryj, jak wytwarzamy skandynawskiej jakości produkty z drewna!

Skontaktuj się z nami