Dostawa

Oferujemy wygodne opcje samodzielnego odbioru w naszej lokalizacji, co pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Jeśli potrzebujesz dostawy, wystarczy wysłać do nas zapytanie o wycenę, a nasz zespół przedstawi Ci ofertę transportu. Warto zauważyć, że niektóre firmy wliczają koszty transportu w ceny swoich produktów – my tego nie robimy. W zależności od produktu, koszty transportu mogą stanowić znaczną część całości, czasami nawet 2/3 ceny. Chcemy oferować naszym klientom przejrzystość i elastyczność dlatego dajemy Ci możliwość wyboru najlepszego dla Twoich potrzeb i najbardziej korzystnego sposobu dostawy.

Szybka dostawa


Oferujemy “Szybką dostawę” dla produktów, które mamy w magazynie. Dotrą one do klientów w Polsce w ciągu 2-4 tygodni. Produkty niebędące w magazynie zostaną wysłane w ciągu 7-8 tygodni. Realizacja projektów niestandardowych może trwać dłużej w zależności od zakresu projektu.

Dostawa do trudno dostępnych miejsc

Jeśli potrzebujesz dostawy w trudno dostępne miejsce, prosimy o wcześniejszą informację. Prosimy pamiętać, że dostawa specjalistyczna może wymagać dodatkowej opłaty, której koszt obliczamy indywidualnie. Z powodu ograniczeń drogowych nasze pojazdy dostawcze mogą nie być w stanie dotrzeć do niektórych miejsc, dlatego oferujemy dostawę specjalistyczną do tych miejsc. Nasze samochody ciężarowe mają szerokość 2.45 m, długość 10 m i wysokość 2.45 m i potrzebują dodatkowego prześwitu 1 m z każdej strony w celu stabilizacji podczas rozładunku. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja lokalizacja jest dostępna, skontaktuj się z nami wcześniej, aby uniknąć problemów.

Reliable Transport

Chcemy dostarczyć Twoją drewnianą szopę, chatę z bali, garaż lub wiatę w sposób bezpieczny i profesjonalny. Skontaktujemy się z Tobą, aby zaplanować najlepszą dla Ciebie datę dostawy. Nasze produkty drewniane są przechowywane i transportowane w formie płaskiej paczki. Oznacza to, że są one bezpieczne, uszczelnione i odporne na warunki atmosferyczne. Płaska paczka zawiera wszystko: od materiałów budowlanych, drzwi i okien, po mocowania. Wszystkie dodatkowo zamówione przez Ciebie produkty również znajdą się w płaskim opakowaniu lub w osobnej, zamkniętej paczce. Dzięki płaskim opakowaniom możemy bezpiecznie i wygodnie transportować i przechowywać produkty drewniane. Prosimy o poinformowanie nas, jeśli potrzebna jest Ci specjalistyczna dostawa w trudno dostępne miejsce. Jeśli nie podasz takiej informacji, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest rozładunek transportu przy najbliższej granicy drogi głównej. Dostawa specjalistyczna wymaga dodatkowej opłaty, którą możemy wycenić po skontaktowaniu się z nami i podaniu niezbędnych szczegółów. Dostawa specjalistyczna jest konieczna, aby dotrzeć do miejsc, do których nasze normalne pojazdy dostawcze nie mogą dotrzeć z powodu ograniczeń drogowych lub innych przyczyn.

Pozostałe warunki

Gardenhouse24.com ma prawo do naliczania dodatkowych opłat za dostawę w przypadku wysokich kosztów wysyłki. Prosimy: upewnij się, że podajesz prawidłowe informacje kontaktowe, szczególnie jeśli chodzi o podanie danych osoby, która otrzyma i odeśle każdą pisemną lub ustną korespondencję. Ważne jest, aby ta osoba była osiągalna w celu ustalenia czasu dostawy i posiadała niezbędny sprzęt do obsługi dostawy.

Skontaktuj się z nami