Informacje techniczne

Wysokiej jakości domy zrobione są z najlepszych materiałów

Nasza fabryka domów z bali drewnianych w Rakvere w Estonii produkuje domy z bali frezowanych nieprzerwanie od ponad 70 lat! To czyni ją najstarszym tego typu zakładem produkcyjnym w krajach bałtyckich. Łącznie nasze fabryki mają ponad 100 lat doświadczenia.

Okna

Chcesz mieć widok na zewnątrz, który będzie nie tylko piękny, ale też dostępny w sposób energooszczędny? Wybierz nasze okna drewniano-aluminiowe lub sosnowe/świerkowe. Ohronią Cię one przed niepożądanymi zmianami temperatury oraz hałasem z otoczenia. Wszystkie nasze okna dostępne są w wielu naturalnych odcieniach i wszystkie charkteryzuje wysoka funkcjonalność.

Drzwi

Atrakcyjne i funkcjonalne wejście do szopy ogrodowej? Polecamy drzwiom o gwarantowanej jakości. Nasze propozycje ze świerku i sosny zapewnią długotrwałą wytrzymałość, trwałość i izolację termiczną, na której możesz polegać.

Zaproś słońce do swojego drewnianego domku z pomocą naszych bajecznych drzwi składanych i przesuwnych! Stwórz na swoim podwórku piękną altankę, zamień zwykłą szopę ogrodową w swoją oazę, w której możesz wygrzewać się w słońcu przez cały dzień.

Ściany

 

Jeśli chodzi o konstrukcję budynków, użycie odpowiednich materiałów ściennych jest kluczowe. Dla zwiększenia wytrzymałości i komfortu w gorącym lub zimnym klimacie, najlepszym wyborem są ściany izolowane. Grubsza izolacja zazwyczaj zapewnia większą ochronę przed ekstremalnymi temperaturami.

 

Zaplanuj swój budynek i nadaj mu styl dzięki naszym produktom! Wybierz spośród okazałych, rustykalnych bali, aby nadać mu elegancki urok; wibrujące bale laminowane dla przyciągającego wzrok piękna lub izolowane ściany, które są zarówno stylowe, jak i energooszczędne. Z nami możesz urzeczywistnić każde marzenie projektowe!

 

Profile z bali drewnianych i ściany izolowane

Różne typy budynków wymagają różnych typów materiałów ściennych, aby zapewnić niezbędną integralność strukturalną, a także wystarczający współczynnik przenikania cieplnego. W celu zapewnienia wysokiego poziomu odporności termicznej produkujemy konstrukcje ścienne, które są izolowane od zewnątrz lub od wewnątrz.

Zwykle obowiązuje zasada, że grubsza ściana oznacza lepszą izolację i lepszą stabilność termiczną. W naszych obiektach stosujemy trzy rodzaje rozwiązań w zależności od przeznaczenia budynku: bale masywne, bale laminowane lub izolowane konstrukcje ścienne.

90 x 160 mm masywna belka

165 x 180 mm laminowana belka

Izolowane konstrukcje ścienne

Wszystko w zestawie dla bezproblemowego montażu

Nasze płaskie paczki zawierają wszystkie materiały i mocowania dla bezproblemowego montażu. Do wszystkich naszych produktów dołączamy również łatwą do zrozumienia instrukcję obsługi. Przeczytaj więcej o montażu TUTAJ

Skontaktuj się z nami